fbpx
Close

Oliver Ojakäär võitis J300 turniiril paarismängu

Oliver Ojakäär (vasakul) paarismängu võitjana, tema kõrval paariline Max Dahlin. / Foto: Juan Carlos Ferrero Sport/Instagram

Villenas (Hispaania) peetud juunioride ITF-i J300 (varasem 1. kategooria) turniiril sai Oliver Ojakäär koos rootslase Max Dahliniga esikoha paarismängus.

Ohakäära ja Dahlin olid asetatud teisena ja võitsid finaalis Giacomo Nosei (Itaalia) ja Mees Rotgeringi (Holland) 6:1, 7:6. Dahlin/Ojakäär ei kaotanud turniiril ühtki setti.

Üksikmängus ei läinud aga neljandana asetatud Ojakäärul ootuspäraselt. Ta pääses otse teise ringi, kus kaotas pärast kindlalt võidetud avasetti Andrei Zimnohhile (Ukraina) 6:1, 6:7, 3:6. Turniiri finaali pääsesid esimesena asetatud Alejandro Melero Kretzer (Hispaania) ja teisena asetatud Kevin Edengren (Rootsi), kes on juunioride maailma edetabelis vastavalt 32. ja 29. kohal. Ojakäär asub praegu 41. kohal. Kuna Eesti noorte esireket enne suve suuri punkte kaotada ei saa, pääseb ta nii Pariisis kui ka Wimbledonis otse juunioride slämmi põhitabelisse.

Turniiri korraldas Juan Carlos Ferrero akadeemia oma peatreeneri isa Eduardo Ferrero (1943-2022) mälestuseks.

scroll to top