fbpx
Close

Novak Djokovici Aadria tuuri tabas tagasilöök ja kriitikalaine

– Novak Djokovic | Foto: imago_images/Xinhua/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic ja tema heategevusfond, kes seisid tennise Adria Tour’i korraldamise taga, said täna teada ebameeldiva uudise, kui Montenegro keeldus korraldamast tuuri kolmandat etappi.

Montenegro põhjendas keeldumist sellega, et Serbia ei täida koroonaviiruse ohutusnõudeid. Montenegro on ametlikult oma piirid 1. juunist avanud, kuid ei soovi lubada riiki serblasi, sest nemad ei käitu piisavalt ettevaatlikult.

Selle tunnistuseks oli ka Adria Touri avaetapp, kus erinevalt teistest viimaste kuude tennisevõistlustest lubati kohale tulla ka pealtvaatajail ning tribüünid olid pilgeni rahvast täis. Tennisekommentaator Nick McCarvel ütles, et see, mida ta Belgradis nägi, oli šokeeriv. “Mängijad ütlevad, et nad ei taha osaleda US Openil, sest turvalisus pole garanteeritud, aga siin olid nende jaoks OK täistribüünid, laste päeval väljak tihedalt täis, omavahelised kallistused, sama mikrofoni jagamine üksteisele ja selfie’d fännidega. Ma ei usu oma silmi,” kirjutas McCarvel Twitteris.

Djokovic ise ütles, et tema ei otsusta piirangute üle, vaid kogu tegevus oli kooskõlastatud Serbia valitsusega, kes on meetmeid viimasel ajal tunduvalt leevendanud.

Turniiri tulemused teatame eraldi uudises.

scroll to top
Inline
Inline