fbpx
Close

Noorteliigas võisteldi kõigis tasemegruppides

– Tennis / Foto: Pixabay

Nädalavahetusel peeti Tallinki tennisekeskuses Noorteliiga I, II ja III tasemegrupi turniirid. Kui II grupis võistlesid poisid ja tüdrukud eraldi (vaid paarismängus koos), siis mujal gruppides koos.

Poiste I grupi turniiril loovutas Andree Karel Kalle (2) nelja mängu jooksul vaid kaks geimi ja alistas finaalis Patrik Rainer Kaljula (6) 6:0. Lohutusturniiri võitis Jaagup Joonas.

II grupi poiste turniiri finaali ei jõudnud ükski mängija asetatute esikolmikust ja võitis hoopis Hugo Narmont (6), kes sai lõppkohtumises jagu Kaspar Jaanist (4) 6:3. Enne oli Jaani alistanud esimese asetusega Marko Johannsoni. Narmont sai koos Aaron Kellega (3) teise esikoha paarismängus, kuid tüdrukute üksikmängu võitis peafavoriit Kiira Paškov (1), kes finaalis alistas Kiara Nassari (4) 6:3. Lohutusturniiri võitsid poistest Torm Helde ja tüdrukutest Stefanija Variksoo.

III grupis võitis Kristofer Sander (7) finaalis Hans Thomas Teivi (5) 6:0. Enne oli Sander alistanud ka esimese asetusega Frank Maripuu 6:2. Lohutusturniiri võitis Arina Sorokina.

scroll to top