fbpx
Close

Nick Kyrgios ja Milos Raonic naasevad sel nädalal

Nick Kyrgios mullusel US Openil. / Foto: AP/Scanpix

Juuni teisel täisnädalal (12.-18. juuni) peetavatel muruväljaku turniiridel naasevad maailma 26. reket Nick Kyrgios (Austraalia) ja kaks aastat võistlustennisest eemal olnud Milos Raonic (Kanada).

Kyrgios ei ole mänginud mullu oktoobrist saadik, kuid püsib edetabelis suhteliselt kõrgel kohal tänu sellele, et ta mängis mullu hästi terve suve kuni US Open’ini välja (jõudis veerandfinaali). Ning sealjuures ei ole Kyrgiose punktide hulgas mulluse Wimbledoni finaali, sest teatavasti tookord punkte ei jagatud. Kyrgios mängib Stuttgardi turniiril, kus ta on asetatud kaheksandana. Kaks tugevamat on Stuttgardis Stefanos Tsitsipas (Kreeka, 1) ja Taylor Fritz (USA, 2).

Umbes sama tugeva koosseisuga on ‘s-Hertogenboschi turniir, kus seekord samal nädalal mängivad nii naised kui ka mehed. Anett Kontaveit sai selles linnas oma esimese WTA turniirivõidu 2017. aastal. ATP turniiril on esimesena asetatud Daniil Medvedev ja teisena Jannik Sinner (Itaalia).

Raonic, kes viimati mängis 2021. aasta juulis Atlanta turniiril, saab ‘s-Hertogenboschis kasutada vigastuseelset edetabelikohta, mis on kanadalasel 22. Raonic on olnud hädas erinevate jalavigastustega. Nagu Kyrgioselgi, on Raonici parim tulemus Wimbledoni finaal, kuhu ta jõudis 2016. aastal. Raonic on olnud parimal nädalal maailma 3. reket. Ta on võitnud 8 ATP turniiri.

Mõlemad käesoleva nädala turniirid on ATP 250 kategoorias.

scroll to top