fbpx
Close
PAF.ee

Naomi Osaka loobus kõhulihase vigastuse tõttu

Anett Kontaveit täna Stuttgardis lõunat söömas. / Foto: Indrek Haavel

Tennisnetile saabus Stuttgardist info, et tänast poolfinaali Anett Kontaveidi ja Naomi Osaka vahel ei toimugi, sest jaapanlannast maailma esireket võttis ennast turniirilt maha.

Nüüd on info kinnitanud ka WTA kodulehekülg, kus kirjutatakse, et kõhulihase vigastus sai saatuslikuks Osakale, mistõttu ta täna väljakule tulla ei saanud. Osaka kommenteeris juhtunut lühidalt, ta sõnas, et vigastus ilmnes tal juba eilses mängus Donna Vekiciga. Täna ootas jaapanlanna, et ehk seisund paraneb, aga seda ei juhtunud.

Kontaveit pääses mänguta finaali, kus teda ootab kas Petra Kvitova (Tšehhi, 3) või Kiki Bertens (Holland, 6). Kui mänguta loobumisvõit on saadud turniiri käigus, kus tennisist on juba mänge võitnud, saab Kontaveit finaali eest ikkagi 305 WTA punkti.

Info jõudis Tennisnetini inimeselt, kes omakorda oli seda kuulnud Kontaveidi tiimilt. Kuigi uudis on selles mõttes rõõmustav, et Kontaveit saab mängida viiendat korda WTA turniiri finaalis (varem Biel, s’Hertogenbosch, Gstaad ja Wuhan), on mingil määral tennisesõpradel ka kahju, et ei saa näha Anetti mängu maailma esireketiga.

scroll to top