Naiste Paf Openil on kõik Eesti mängijad paarismängus välja langenud

– Polina Bakhmutkina ja Elena Malõgina / Foto: Toomas Kuum

Pärnus naiste Paf Openil oli paarismängus ainsana veerandfinaalis Elena Malõgina.

Kui üksikmängus saatis Elena Malõginat täna edu, siis paarismängus paraku mitte. Koos partneri Polina Bakhmutkinaga oldi kaks aastat tagasi Savitaipales ka ITF turniir võidetud. Vastu tuli Läti paar Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja.

Esimene sett kestis vaevu 20 minutit (!) ja kuulus Malõgina/Bakhmutkinale 6:1. Teist setti mindi servimurdega 3:1 juhtima. Tundus. et Läti tennisistid ei saa üldse vastu, ent võta näpust. Nad hakkasid aktiivsemalt võrgus tegutsema ja rohkem peale lööma, peamiselt Bakhmutkinale. Määrava tähtsusega oli otsustav punkt seisul 4:4. See läks ära ning Ignatjeva/Semenistaja enam setti käest ei andnud – 6:4.

Otsustavas kiires lõppmängus mängis Läti paar julgemalt ja esimeses setis väga hästi toiminud Malõgina/Bakhmutkina koostöö lagunes. Võit Ignatjeva/Semenistajale 1:6 6:4 10:8.

Ülejäänud Eesti naismängijad langesid paarismängus välja juba avaringis.