fbpx
Close

Naiste finaalis mängivad Elena Malõgina ja Lissi Kubre

– Lissi Kubre ja Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Eesti tennise aastalõputurniiril ehk Alexela Mastersil mängivad finaalis tiitlikaitsja Elena Malõgina ja Lissi Kubre. Nemad olid vastamisi ka mullu ja siis Malõgina võitis (vaata fotot).

Peafavoriidiks peetaval Malõginal ei olnud Valguse alagrupi otsustavas mängus sugugi kerge Helena Narmontiga, kelle ta alistas 6:3, 7:6. Kui esimeses setis jäi Narmont taha 1:5 ja seal enam kuigivõrd lootusi midagi päästa polnud, siis teises setis näidati külalltki head mängu, mida tõestab ka fakt, et seisuni 5:5 mõlemad hoidsid oma pallingut. Siis loovutas Narmont servigeimi ja Malõginal oli juba ka matšpall, ent Narmont murdis tagasi. Paraku tie-break’is põnevust ei tulnud, sest Malõgina läks ette 4:0 ja võitis 7:2.

Soojuse alagrupis võitis aga Lissi Kubre üsna kindlalt Maria Lota Kauli 6:2, 6:3. Kui Kubre võitu võib-olla otseselt üllatuseks nimetada ei saa, siis nii selge paremus oli siiski ootamatu.

Malõgina ja Kubre finaal algab Tondi tennisekeskuses pühapäeval kell 11. Kohe pärast selle lõppu (kuid mitte enne kella 12) kohtuvad meeste finaalis Vladimir Ivanov ja Karl Kiur Saar.

scroll to top