fbpx
Close

Mõistatus: mida ütles Ostapenko pärast mängu Sevastovale? (video)

Veebruaris mängisid Anastasija Sevastova (vasakul) ja Jelena Ostapenko FedCupil
Läti lipu all koos. / Foto: Zumapress/Scanpix

Nagu karta võis, oli kahe Läti tennisisti käesurumine pärast tänast kohtumist Stuttgardis nii jahe kui võimalik. Jelena Ostapenko ei vaadanud isegi Anastasija Sevastovale otsa ja käed olid võib-olla naistel koos ainult pool sekundit.

Seejärel heitis Ostapenko pilgu üle õla ja ütles midagi Sevastovale. See oli lühike fraas, tõenäoliselt kaks-kolm sõna. Arvatakse, et tegu oli sõimusõnadega, kuid Läti tennisekommentaatorid pole isegi selles osas ühisel arvamusel, kas Ostapenko kasutas läti või vene keelt. Ostapenko räägib läti keelt üsna puhtalt, kuid ka Sevastova oskab enam-vähem normaalselt kodumaa riigikeelt.

Vaadake kohtumise videokokkuvõtet siit, lõpus on näha ka käesurumine ja Ostapenko jutt.

Must kass jooksis kahe mängija vahelt läbi pärast seda, kui Sevastova loobus vigastusele viidates FedCupi matšist Saksamaaga. Selge, et vigastus ei saanud olla tõsine, kui kolm päeva pärast FedCupi mängu oli Sevastova täiesti tervena kohal Stuttgardis. Samas öeldakse, et ka Elise Mertens ei tulnud Belgiat aitama, viidates vajadusele keskenduda individuaalsetele saavutustele, kuid teda ei arvustanud Belgias peaaegu keegi.

Läti ajakirjandusest jooksis läbi jutt, et Sevastova vajab seljaoperatsiooni, kuid selle lükkas mängija ise ümber kui võltsuudise. Sevastova tegi postituse Instagramis, kus teatas, et operatsiooni pole ta kunagi vajanud ning selg on viimastel päevadel kiiresti paranenud.

Ostapenko on ka varem silma paistnud jahedate mängujärgsete käesurumistega, näiteks pärast kaotust Daria Kasatkinale. Kui Ostapenko jäi 2018. aasta Australian Openil alla Anett Kontaveidile, oli käesurumine normaalne, Ostapenko solvumist või mingit vastumeelsust ei näidanud.

scroll to top