fbpx
Close

Kenneth Raisma mängis teises setis edu maha ja kaotas

– Tennis / Foto: PicWizard

Kenneth Raisma ei pääsenud kahjuks Andižani 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF World Tennis Touri turniiril avaringist kaugemale. kui kaotas Aleksandr Pavljutšenkovile (Venemaa) 3:6, 6:7.

Tegelikult Raismal (ITF 595.) vedas loosiga, sest talle tuli vastu samuti kvalifikatsiooniturniiri kaudu põhitabelisse pääsenud juba 33-aastane venelane (ITF 1429.), kelle karjääri kõrgeim koht on olnud ATP edetabeli 704. Isegi Raisma on oma suhteliselt lühikese täiskasvanute karjääri jooksul olnud paremal kohal (ATP 676.).

Esimeses setis kestis võrdne mäng seisuni 3:3, 40:15 Raisma servil. Pärast seda teenis Raisma setis vaid kolm punkti ja kaotas mõlemad oma pallingugeimid. Teises setis asus Raisma murdega juhtima ning seisul 4:2, 40:0 oli tal vastase servil uuesti kolm murdepalli. Paraku läks võimalus käest ja kohe otsas kaotas Raisma oma servi. Mäng oli taas võrdsustunud. Nüüd hoidis Raisma küll pallingut kindlalt, aga tie-break’is jäi kohe taha 0:4 ja kaotas 2:7.

Nii luhtus Raismal pärast pikka rahvusvahelist mängupausi hea võimalus teenida punkte, sest ka järgmine vastane poleks olnud kuigi tugev, kuna eestlase tabeliosas üks asetatud mees loobus ja tema kohale paigutati kvalifikatsiooniturniiri lucky loser.

Järgmisel nädalal mängitakse Usbekistanis veel üks 25-tuhandeline ITF-i turniir, mis toimub Namanganis. Raisma ja Daniil Glinka on ka sellel võistlusel üles antud. Glinka jätkab Andižanis veel paarismängus, mis vihma tõttu lükati homsele.

scroll to top