fbpx
Close

Mark Lajal sai Kanadas suurepärase võidu

Mark Lajal Morelosi Challengeril. / Foto: Morelos Openi Instagram

Mark Lajal alustas Granby (Kanada) Challenger 100 turniiri 6:2, 6:2 võiduga kolmandana asetatud Juncheng Shangi (Hiina, ATP 150.) üle.

Arvestades, et Shang on 18-aastane tõusev täht ja edetabelis juba Lajalist (232.) üle 80 koha eespool, võib seda tulemust pidada lausa hiilgavaks. Lajal lõpetas mõlemad setid kahe murdega järjest, esimesel seisult 3:2 ja teisel seisult 2:2. Lajal võitis esimeselt servilt 82 ja vastane ainult 48% punktidest. Shang läbis sel aastal Australian Openi kvalfikatsiooni ja võitis ka esimeses ringis Oscar Ottet (Saksamaa), kes oli siis ATP 74. reket. Shang on sel hooajal võitnud muruväljakul ka endist esikümne meest David Goffini (Belgia).

Teises ringis peaks Lajalil olema kergem vastane – vabapääsme saanud kanadalane Justin Boulais (ATP 564.), kes avaringis lülitas välja kvalifikatsioonist edasi pääsenud Jamaika esireketi Blaise Bicknelli. Omakorda on Bicknell meile tuntud Davis Cupi matšist Eestiga, kus ta võitis Kenneth Raismad ja Kristjan Tamme. Lajal ja Boulais mängivad neljapäeval või Eesti aja järgi ööl vastu reedet.

Granby Challengeril on esimesena asetatud Austraalia servikahur Thanasi Kokkinakkis (ATP 88.).

scroll to top