fbpx
Close

Mark Lajal naaseb kuuajalise vaheaja järel

Mark Lajal / Foto: Igor Pissarev/ETL

Viimati 26. veebruaril Lille’i Challengeril kolmes setis Radu Albotile kaotanud Mark Lajal naaseb võistluskarussellile homme Girona Challenger 100 turniiril.

Enamik avaringi kohtumisi saab tänaseks läbi, aga vigastuspausi pidanud Lajali ja 33-aastase Gastao Eliase (Portugal, ATP 313.) mäng peetakse homme. Võiks öelda, et loosiõnne Lajalil oli, sest Elias pääses põhiturniirile kvalifikatsioonist ja tema paremad ajad on kindlasti möödas. Samas oli ta 2016. aasta parimal nädalal maailma 57. reket. Lajali ja Eliase kohtumine algab kolmapäeval kell 11 (Eesti aeg).

Gironas mängitakse väljas saviliivakattel, kus Lajal harva võistleb, aga sel nädala ei peeta teistel katetel paraku ühtki Challengeri. Ilm on Gironas kehva Eesti suve moodi, pisut alla 20 kraadi ja aeg-ajalt võib sadada.

Algselt oli Gironas esimesena asetatud maailma 79. reket Pedro Cachin (Argentiina), kuid ta loobus viimasel hetkel. Nii hilja, et tema asemel ei saadud panna mõnda teist tugevat mängijat, vaid esireketi koha teenis lucky loser Javier Barranco Cassano (Hispaania). Nüüd mängib Gironas vaid üks esisaja mees, teisena asetatud Pedro Martinez (Hispaania).

Lajal püsib pausile vaatamata edetabeli TOP200 sees, praegu on tema koht 196. Punkte tuleb tal rohkem kaitsta aprillis-mais.

Vaadake Girona turniiri tabelit siit.

scroll to top