Mark Lajal kaotas maailma kolmandale juuniorile väga napilt

– Tennis / Foto: Pixabay

Mark Lajali laeks Roehamptoni juunioride 1. kategooria turniiril jäi veerandfinaal, ent arvestades, et Eesti noorte esireket polnud asetatud, võib seda lugeda loodetust paremaks tulemuseks.

Kõva lahingu andis Lajal ka veerandfinaalis maailma noorte 3. reketile Juncheng Shangile (Hiina). Eestlane võitis seti isegi nulliga ja teenis rohkem geime, aga kaotas mängu 4:6, 6:0, 5:7. Otsustavas setis oli Lajal murdega taga ja tuli sellest välja seisul 3:5, aga kaotas uuesti oma pallingu ja siis ka mängu.

Kuna esmaspäeval algab Wimbledoni noorteturniiri, oli mingis mõttes isegi parem, et Lajal sai selleks valmistumisel kaks puhkepäeva. Wimbledonis sõltub palju loosist, sest erinevalt Prantsusmaa lahtistest ei pruugi Lajal seekord asetust saada.