fbpx
Close

Malõgina kaotas kindlalt, Mölder loobus otsustavas setis

Elena Malõgina mängimas mulluste meistrivõistluste finaalis. / Foto: Igor Pissarev/ETL

ITF-i turniiridel ei läinud Eesti tennisistidel sel nädalal kahjuks hästi, sest eile loobus haigestunud Oliver Ojakäär ja täna meie teine juuniormängija Markus Mölder ning Elena Malõgina kaotas kindlalt.

Malõgina jäi Glasgow W60 turniiril 0:6, 2:6 alla korraldajailt vabapääsme saanud Briti tulevikulootusele, alles 14-aastasele Hannah Klugmanile, kes on WTA edetabelis vanuse kohta juba kõrgel 734. kohal. Juunioride maailma edetabelis on Klugman 18. ning ta jõudis septembris US Openi noorteturniiril veerandfinaali.

Mölderil pole olnud kerge pääseda juunioride edetabeli 78. kohaga ITF-i turniiridele, sest kui kolm soovijat on temast edetabelis eespool, siis ta juunioride kohaga mängima ei pääse. Seekord läks Sharm el Sheikhis õnneks, aga mängus sai Mölder arvatavasti (esialgu pole põhjus veel teada) vigastuse ja seisul 6:3, 2:6, 1:5 andis ta Juri Džavakjanile (Ukraina) loobumisvõidu.

Veel üritasid sel nädalal pääsu ITF-i turniiridele Carol Plakk ja Elizabeth Jürna, aga vastavalt Monastiris ja Loules (Portugal) nad kvalifikatsioonist edasi ei saanud.

scroll to top