fbpx
Close
PAF.ee

Malõgina ja Robbe alustasid uut tiitlijahti

– Elena Malõgina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Eelmisel nädalal Bratislava 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril paarismängu võitnud Elena Malõgina ja prantslanna Alice Robbe jahivad nüüd Slovakkia pealinnas teist järjestikust tiitlit.

Esimeses ringis said Malõgina/Robbe jagu kolmandana asetatud Tšehhi paarist Aneta Laboutkova/Barbora Miklova 7:6, 7:6. Teisipäeval oli Malõgina Miklovat võitnud üksikmängus. Tänane paarismäng oli muidu võrdne, aga mõlemas tie-break’is kuulus kindel paremus – vastavalt 7:1 ja 7:3 – Eesti/Prantsusmaa paarile.

Elena Malõgina (paremal) ja Alice Robbe eelmise nädala turniiri võitjatena. / Foto: Internet

Kaks setti olid teatud määäral teineteise peegelpildid – esimeses juhtisid 3:0 tšehhitarid ja teises sama tulemusega Malõgina/Robbe. Erinevus oli aga selles, et esimeses setis jõudsid Malõgina/Robbe kiiresti 3:3 viigini ja pärast murret seisuks 6:5 asusid servima seti võiduks. See ei õnnestunud, aga nagu mainitud, tehti vigade parandus tie-break’is. Teises setis Laboutkova/Miklova nii kiiresti järele ei jõudnud ja nüüd said Malõgina/Robbe servida matši võiduks seisul 5:3. Seegi ei õnnestunud ja lisaks mängisid nad maha seisul 5:4 kolm matšpalli (neist viimane mõlemapoolne geimpall seisul 40:40) vastaste servil. Tie-break’is sündis otsustav murrang seisul 3:2, kui Malõgina/Robbe võitsid kaks punkti vastaste servil.

Malõgina/Robbe vastased 2. ringis on Anika Jaskova/Eszter Meri (Slovakkia), kes objektiivselt peaksid olema tänastest vastastest pisut nõrgemad.

scroll to top