fbpx
Close

Malõgina ja Ivanov õigustasid esimest asetust

– Helena Narmont, Kevin Suvi, Vladimir Ivanov ja Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Kolmest neljapäeval peetud Eesti meistrivõistluste finaalist oli segapaarismäng ainus, kus tiitel läks esimesena asetatud mängijaile, võitsid Elena Malõgina ja Vladimir Ivanov.

Nad alistasid finaalis kolmandana asetatud Helena Narmonti ja Kevin Suvi 6:2, 6:4. Iseenesest oli tasavägist mängu palju, aga kuidagi lõid eriti just Ivanovi kogemused otsustavatel hetkedel välja. Samuti oli Ivanov pallingul märksa kindlam kui teise paari meespool Suvi.

Teises setis suutsid Narmont ja Suvi võitlusliku mänguga murda Malõgina servigeimi seisuks 4:4, aga siis mängis Suvi oma pallingut veidi ebaõnnestunult ja vastased murdsid. Järgnes Ivanovi palling, millele oli nooremal paaril juba raske vastu saada.

Homme algavad mängud Kalevi väljakutel kell 15, esmalt on kavas naiste paarismängu finaal, kus tiitlit kaitsevad Narmont ja Anet Angelika Koskel, kelle vastased on Katriin Saar ja Sofia Cheklystova. Järgneb meeste üksikmängu finaal Ivanovi ja Kristjan Tamme vahel. Intriig on õhus, sest viimase omavahelise kohtumise rahvusvahelisel ITF-i turniiril võitis Tamm.

scroll to top