fbpx
Close

Maileen Nuudi sai vabapääsme Tallinn Open põhiturniirile

Maileen Nuudi Billie Jean King Cupil. / Foto: ITF

Esmaspäeval selgus, et korraldajate antava vabapääsme WTA 250 turniirile Tallinn Open teenis Maileen Nuudi, kes on praegu Eesti neljas reket, kuid alates kevadest mänginud väga hästi Billie Jean King Cupil ja ITF+i turniiridel, millest kaks on ta võitnud.

“Maileen on viimasel ajal edukalt mänginud suuremaid ITF-turniire ja igati ära teeninud võimaluse panna ennast proovile tänaste tennisemaailma tippudega,“ ütles Tallinn Open WTA 250 direktor Allar Hint. „Loodetavasti saavad meie nooremad mängijad esmakordselt WTA turniiril osalemisega kõva motivatsioonilaengu, mis annab neile edasiseks hooajaks indu juurde.“

Juba enne oli teada, et Elena Malõgina teenib vabapääsme turniiri kvalifikatsiooni. Selle õiguse mängis ta välja Eesti meistriks tulekuga. Hint lisas, et ülejäänud vabapääsmete saajad pole tänaseks veel selged, kuid nende hulgas on peamiselt välismaalased. “Reegel on selline, et kui TOP20 mängija küsib viimasel nädalal vabapääset, on neid selle taseme mängijaile eraldatud kaks,” selgitas Hint. “Kui selgub, et keegi seda vabapääset ei küsi. läheb vähemalt üks mõnele teisele tennisistile ja seetõttu ongi praegu veel vara öelda, kes saavad vabapääsmed.”

scroll to top