Maileen Nuudi pääses veerandfinaali, Kristjan Tamm langes välja

Maileen Nuudi Tallink Openil / Foto: Igor Pissarev

Kahest Eesti tennisistist, kes jätkasid täna ITF-i turniiridel, pääses edasi veerandfinaali Maileen Nuudi.

Alkmaari W15 turniiril kolmandana asetatud Nuudi võitis täna Sarah van Ernsti (Holland) 6:4, 6:3. Teist päeva järjest servis Nuudi väga hästi. Ta tegi kolm murret, aga ise ei kaotanud ühtki pallingugeimi. Nuudi kaotas üldse oma servil ainult viis (!) punkti ja võitis esimeselt servilt 95% (21st 20) punktidest. Viis servigeimi üheksast võitis ta nulliga.

Veerandfinaalis kohtub Nuudi aga senistest märksa tõsisema vastase, kuuendana asetatud Nicole Kihiriniga (Iisrael, WTA 636.).

Kristjan Tamm oli Casablanca M15 turniiril mängu kaotamas, aga andis seisul 1:6, 2:5 loobumisvõidu Gabriele Pennafortile (Itaalia). Kuna tegemist võib olla vigastusega, seab see pisut kahtluse alla Tamme tiitlikaitsmise järgmisel nädalal algavatel Eesti meistrivõistlustel.