Maileen Nuudi langes Itaalias välja

Maileen Nuudi / Foto: Igor Pissarev/ETL

Maileen Nuudi mängis sel nädalal Santa Margherita di Pula ITF-i W35 turniiril, kuid ei saanud täna avaringist edasi üksik- ega paarismängus.

Üksikmängus kohtus Nuudi Aurora Zantedeschiga (Itaalia, WTA 391.) ja kaotas 2:6, 2:6. Mäng kestis siiski tund ja 24 minutit ning paljud geimid olid tasavägised, aga paraku suutis Nuudi edu saavutada vaid settide alguses – esimeses juhtis 2:0 ja teises ilma murreteta 2:1.

Paarismängus oli Nuudi partner Carolina Kuhl (Saksamaa), kellega koos nad kaotasid Monique Barryle (Uus-Meremaa) ja Ema Kovacevicile (Belgia) 5:7, 5:7. Esimeses setis läksid Kuhl/Nuudi kohe murdega ette, kuid vastased viigistasid. Järgmisel korral tegi juba Eesti-Saksamaa paar vastaste murde tagasi, aga seisul 5:6 kaotasid nad oma servi nulliga. Teises setis oli Kuhl/Nuudil parem võimalus võita, sest nad servisid eduseisul 5:4, aga kaotasid ka nüüd pallingugeimi nulliga ja siis veel servi seisul 5:6. Vastased võitsid punktidega 76:59, mis näitab, et tegelikult oli nende ülekaal piisavalt suur.