fbpx
Close

Maileen Nuudi jõudis paarismängus veerandfinaali

Maileen Nuudi. / Foto: Allar Hint

Käesoleva nädala ITF-i turniiridel algas üksikmäng eestlannadele ebaõnnestunult, kuid paarismängus on Maileen Nuudi jõudnud Troisdorfis (Saksamaa) W50 turniiril veerandfinaali.

Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland), kes mängisid koos ka mullu jaanuaris kahel Tallinna W40 turniiril, alistasid avaringis Saksamaa paari Isabel Heupgen/Julia Victoria Rennert 6:2, 6:2 ja kohtuvad veerandfinaalis teisena asetatud Yana Mordergeri (Saksamaa) ja Chiara Scholliga (USA), kes olid avaringis vabad.

Kuid üksikmängus langes Nuudi välja juba kvalifikatsiooni esimeses ringis, kui ta kaotas Anna Urekele (-, WTA 810.) 3:6, 3:6. Sarnaselt ei saanud kvalifikatsioonist edasi ka Elizabeth Jürna Montemor-o-Novo W50 turniiril.

Elena Malõgina mängib Klagenfurtis (Austria) W35 turniiril, kus ta läks kohe kokku viiendana asetatud Sofia Costoulasega (Belgia, WTA 248.) ja kaotas 3:6, 6:3, 4:6. Paarismängus, kus Malõgina eelmisel nädalal võitis, ta seekord kaasa ei tee, ehkki edetabeli alusel oleks ta kindlasti mängima pääsenud. Malõgina eelmise nädala võidukas paariline Laura Hietaranta (Soome) mängib nüüd just Costoulasega.

Anet Angelika Koskel sai Bol’i (Horvaatia) W15 turniiril täna mängu alustada, aga mitte lõpetada. Kuid Koskelil on raske, sest enne vihma oli ta 0:4 kaotusseisus kolmandana asetatud Sina Herrmanni (Saksamaa, WTA 671.) vastu. Koskel osaleb ka paarismängus koos rootslanna Julita Saneriga.

scroll to top