fbpx
Close

Maileen Nuudi jätkas Hispaanias ülivõimsalt

– Maileen Nuudi / Foto: ETL/Igor Pissarev

Maileen Nuudi (WTA 997.) on Villena (Hispaania) ITF-i W15 turniiril loovutanud vaid viis geimi, kui ta täna alistas teises ringis Lilly Elida Hasethi (Norra) 6:1, 6:2.

Esimeses setis jäi Nuudi tõrjegeimides võitmatuks ja andis oma pallingu ära alles siis, kui juba juhtis 5:0. Teine sett läks nö tavalises rütmis – Nuudi hoidis oma pallingut ja murdis kahel korral. Eestlanna lõi kaks ässa ja tegi ainult ühe topeltvea, ka muud serviga seotud näitajad olid head: esimese servi õnnestumisprotsent 62 ja esimeselt servilt võidetud punkte 79%. Murdepalle realiseeris Nuudi peaaegu sajaprotsendiliselt – 7st 6.

Reedel kohtub Nuudi veerandfinaalis Eestist veel väiksema riigi esindajaga – Malta esireketi Helene Pellicanoga (WTA 935.), kes on 19-aastane. Pellicano taset näitab fakt, et maailma juunioride edetabelis oli ta parimal nädalal 23., võitis kaks 2. kategooria turniiri ja jõudis 1. kategooria turniiril finaali. Ta on ka 2018. aasta Orange Bowli veerandfinalist (kaotas Cori Gauffile 3:6, 2:6), kuid juunioride slämmil 2. ringist kaugemale ei jõudnud.

scroll to top