Maileen Nuudi ja Kristjan Tamm langesid välja

Maileen Nuudi. / Foto: Igor Pissarev

Türgis erinevatel ITF-i turniiridel mängivad Maileen Nuudi ja Kristjan Tamm said täna kindla kaotuse ja nüüd ei jätka sel nädalal üksikmängus enam ükski eestlane.

Istanbulis W60 turniiril, kus eile jäid kõik mängud vihma tõttu ära, kaotas Maileen Nuudi täna Irina Maria Barale (Rumeenia), kes praegu asub WTA edetabelis 235. kohal, aga aasta tagasi oli 104. Nuudi sai enam-vähem vastu vaid kahes viimases servigeimis, millest ühe ta võitis, aga see oli ka ainus geim – 6:0, 6:1,

Tamm kaotas Antalya M15 turniiri veerandfinaalis Juan Manuel La Sernale (Argentiina, ATP 1193.) 2:6, 0:6. Kuid La Serna näol on tegu 19-aastase mängijaga, kes alles alustas läbilööki meeste konkurentsis. Tema tase on kõvem kui edetabelikoht näitab ja liivaväljak on ka reeglina lõuna-ameeriklaste eelis.