fbpx
Close

Maileen Nuudi alistas kindlalt TOP500 mängija

– Maileen Nuudi mänguhoos / Foto: Toomas Kuum

Maileen Nuudi, kes eelmisel nädalal Villenas langes välja alles poolfinaalis, alustas kohe järgmisel päeval Glasgow’s ITF-i W25 turniiri kvalifikatsiooni ning tänaseks on ta selle edukalt läbinud.

Põhiturniirile pääsuks läks vaja kaht võitu, neist esimene tuli raskelt, kui Nuudi alistas Amarni Banksi (Suurbritannia, WTA 1172.) 4:6, 6:3, 11:9. Kuid see oli ka mõistetav, kui Nuudi pidi platsile tulema pärast lennureisi. Täna oli Nuudi mäng hoopis teisest puust, kui ta alistas kvalifikatsioonis esimesena asetatud Joanna Garlandi (Suurbritannia, WTA 482.) 6:1, 6:3.

Teises setis jäi Nuudi 2:3 taha, kuid tegi siis kaks murret järjest. Nuudi serv oli taas efektiivne – esimese servi õnnestumisprotsent 60 ja võidetud punkte 82%. Vastasel oli servi protsent sama, aga punkte võitis ta poole vähem (41%).

Glasgow’s mängis ka Lissi Kubre, kuid ta kaotas kvalifikatsiooni esimeses ringis Nadia Rawsonile (Suurbritannia) 1:6, 1:6. Porto W25 turniiril sattus Anet Angelika Koskel kokku kvalifikatsioonis esimesena asetatud Tatiana Pieriga (Itaalia) ja kaotas 1:6, 4:6.

Nuudi loositi põhiturniiri esimeses voorus kokku Yeonwoo Ku’ga (Lõuna-Korea, WTA 591.). Kõrgeima asetusega mängija on Glasgow’ turniiril maailma 132. reket Vitalia Djatšenko (Venemaa).

scroll to top