fbpx
Close

Lissi Kubre jõudis Šiauliais paarismängu veerandfinaali

– Lissi Kubre / Foto: Viktor Burkivski

ITF-i juunioride 2. kategooria turniiril Šiauliais pääses Lissi Kubre koos leedulanna Klaudia Bubelytega paarismängu veerandfinaali.

Arvestades, et nende vastas olid neljandana asetatud Patricija Špaka (Läti) ja Radka Zelnickova (Slovakkia) oli Eesti-Leedu paari võit 4:6, 6:2, 10:6 meeldiv üllatus. Üksikmängus murdis Kubre end kvalifikatsioonist põhitabelisse ja kohtub kolmapäeval avaringis Patricija Paukštytega (Leedu). Nad paiknevad juunioride maailma edetabelis üsna lähestikku, Paukštyte 464. ja Kubre 481. kohal.

Lisame siia pisut ka eestlaste tulemusi Tennis Europe turniiridelt, kuid midagi hõisata seal pole. Zoetermeeris (Holland), kus on koos koguni kolm vanuseklassi, kaotas Simona Alter üksikmängu avaringis, kuid paarismängus tuleb väljakule kolmapäeval.

Stockholmis peetaval U14 turniiril Djursholm Juniors üritas kolm Eesti poissi pääsu põhiturniirile, aga see ei õnnestunud. Kevin Lempu ja Ron Torn said küll kvalifikatsioonis ühe võidu, aga vaja läinuks kaht. Rasmus Stalmeister kaotas esimeses ringis. Kuna Eesti poisid paarismängus kaasa ei tee, on turniir neile lõppenud.

scroll to top