fbpx
Close

Lissi Kubre ja Elisabeth Iila jõudsid Soomes veerandfinaali

– Lissi Kubre / Foto: Viktor Burkivski

Vierumäki (Soome) ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril on Eesti neidude üksikmängu veerandfinaalis esindatud kahe mängijaga, kelleks on Lissi Kubre (4) ja Elisabeth Iila.

Kubre alistas täna Elina Zahharova (Venemaa) 6:4, 6:2 ja kohtub nüüd teise venelanna Jelizaveta Gavrilovaga, kes on asetatud viiendana. Iila suutis aga üllatada Soome üht paremat noormängijat Ella Haavistot, kes oli asetatud teisena. Tõsi, soomlannat võis häirida vigastus, sest Iila eduseisul 6:3, 1:0 Haavisto loobus. Iila järgmine vastane on Sofia Suslova (Venemaa). Kuna kaks Eesti neidu on samal tabelipoolel, siis mõlema võidu korral kohtuksid nad poolfinaalis omavahel.

Täna õhtupoolikul peeti/peetakse paarismängude veerandfinaalid. Nagu Tennisnet eeldas, sai Iila ja Liisa Varul loobumisvõidu vigastatud Haavistolt ja Amelia Bissett’ilt (Suurbritannia), kes olid asetatud esimesena. Aurelia Riga koos Ksenija Agurejevaga (Venemaa) said kahes setis lüüa Peppi Ramstedtilt ja Stella Remanderilt (Soome). Just nende soomlannadega kohtuvad Iila ja Varul poolfinaalis.

scroll to top