fbpx
Close

Imeline, aga samas skandaalne treener Sascha Bajin lahkus Kristina Mladenovici juurest

Kristina Mladenovic ja Sascha Bajin treenimas enne US Openit. / Foto: Zumapress/Scanpix

Alles veebruaris lahvatas väiksemat sorti skandaal, kui kaks slämmiturniiri järjest võitnud jaapanlanna Naomi Osaka lasi lahti oma eduka treeneri Sascha Bajini. Paar päeva tagasi lahkus Bajin ise uue hoolealuse juurest.

Kevadel sai Bajini uueks treenitavaks Prantsusmaa tennisist Kristina Mladenovic, kes kahe hooaja jooksul vaevles mõõnas. Võib julgelt öelda, et Bajini töö oli taas tulemuslik, sest Mladenovic kerkis märtsikuu 68. edetabelikohalt hooajal lõpuks 39ndaks. Mingit suurt edu ühelgi turniiril Mladenovic ei saavutanud, aga ta mängis vähemalt stabiilselt.

“Olen väga pettunud Sascha otsusest, et ta järgmisel hooajal enam minuga ei jätka. Nautisin meie koostööd, sain mõned head võidud ja tundsin, et mängutase paranes. Lootsin, et ees on veel paremaid saavutusi, aga see on tema otsus, mida ma mõjutada ei saa,” ütles Mladenovic.

Uudis pani kihama WTA tennisefoorumi, kus peamiselt räägitakse sellest, et Bajin asub Angelique Kerberi treeneriks. Sellel oletusel on alust, sest Bajin on Saksamaa kodanik ja Kerber tema riigi parim naismängija. Saksamaa meedias on samuti kõlanud jutud, et Bajin hakkab Kerberit juhendama. Nagu tennisefoorumis tögati, on Bajinile vaja kuulsamat hoolealust ja Mladenovic oli vaid ajutine variant. Ka Bajin ise ütles, et algusest saadik oli ta planeerinud juhendada Mladenovici ainult ühe hooaja.

Teine tuntud kuulujutt ütleb, et üks maailma noorema põlve tippmängijaist, päritolult ida-eurooplanna, on Bajini armuke. Vihjatud on eelkõige 19-aastasele ukrainlannale Dajana Jastremskale. Kuid Bajin ei hakka väidetavalt Jastremska treeneriks ning nende suhted on ikka vaid kuulduste tasemel, tõestust pole.

On räägitud, et Bajin soovib uuesti hakata juhendama Osakat, kes väidetavalt tema teenetest just loobuski põhjusel, et üks jaapanlanna rivaalidest oli treeneri armuke. Varsti peaks selguma, keda Bajin treenima hakkab, kuid seni on kõik tema hoolealused sakslase käe all mängutaset tõstnud.

scroll to top