fbpx
Close

Laura Rahnel Türgis edukas

Laura Rahnel. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Laura Rahnel võistles möödunud nädalal Türgis Izmiris ITFI juunioride J100 kategooria turniiril ning jõudis üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos taanlanna Vilma Krebs Hyllestadiga finaali.

Izmiris toimunud turniiril oli neidude põhitabelis koguni 18 Türgi mängijat ning hetkel ITFi juunioride edetabelis 302. real paiknev Laura Rahnel oli asetatud turniiritabelisse seitsmendana. Ilmastikutingimused olid Türgis rasked, sest väljakutel möllas pidevalt tugev ja keerutav tuul.

 Rahneli esimese ringi vastaseks oligi türklanna Defne Erbakan, kellega meie noormängijal probleeme ei tekkinud ning võiduga 6:1, 6:1 pääses Rahnel teise ringi. Seal kohtus ta 14-aastase Vene tüdruku Anna Puškarjovaga, taas tuli võit 6:2, 6:4. Veerandfinaalis sai Rahnel vastaseks taas Türgi mängija – hilisema turniirivõitja Duru Soke. Rahnelist aasta vanem Soke omas teist asetust ning meie mängija jäi seekord alla 3:6, 1:6.

Pjedestaalille jõudis Rahnel aga paarismängus, kui koos Taani piiga Vilma Krebs Hyllestadiga alistati järjest kolm Türgi duot, esimesed kaks paari sarnase tulemusega, Zehra Benli/Zeynep Sila Ege 6:2, 6:0 ja Alara Ayaz/ Deren Özel 6:0, 6:2. Poolfinaalis saadi jagu Nisan Can/Irem Kurtist 6:4, 7:5. Finaalis tuli tunnistada aga Duru Soke/Rada Zolatarjova 6:4, 7:5 paremust.

Järgmiseks rahvusvaheliseks võistluseks on Rahnelile kodune Kadriorus 15. mail algav ITFi juunioride J100 turniir.

scroll to top