fbpx
Close

Laura Rahnel Taanis üksikmängu poolfinaalis ja koos Brit Martiniga paarismängu finaalis!

– Laura Rahnel / Foto: Erakogu

Frederiksbergis (Taani) ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril on Laura Rahnel jäänud seni võitmatuks – ta on alistanud kolm vastast üksikmängus ja koos Brit Martiniga ka paarismängus, kus kolm võitu tähendab juba pääsu finaali.

Rahneli turniir algas kurjakuulutavalt, kui ta kaotas esimeses seti 1:6, aga pärast seda on ta nii üksik- kui ka paarismängus võitnud kõik setid. Rahnel sai jagu Agnes Mittereggerist (Rootsi) 1:6, 6:2, 6:2, Zoe Du Pasquier Jensenist (Taani, 7) 6:3, 6:3 ja Cecille Agerbek Fridthjofist 7:5, 7:6. Poolfinaalis mängib Rahnel kuuendana asetatud Ellie Blackfordiga (Suurbritannia). Üllatuslikult langes esimesena asetatud Mia Liepert (Austria, ITF Juniors 227.) välja juba avaringis.

Martin kaotas üksikmängus Tilde Stromquistile (Rootsi) 0:6, 0:6, aga sama rootslanna on ka järgmistes ringides loovutanud ainult üksikuid geime ja jõudnud samuti poolfinaali, kuid seda Rahnelist erineval tabelipoolel. Samas on Martin koos Rahneliga paarismängus tunnistanud ainult kahesetilisi võite. Kõigepealt alistasid Eesti neiud Rootsi paari Tilde Jagare/Anastasia Petterssoni 6:0, 6:2, seejärel Briti paari Hannah Read/Millie Skeltoni 7:5, 6:2 ja poolfinaalis Emma Kamper Malmkjäri (Taani) ja Viktoria Veleva (Bulgaaria) 6:4, 6:1.

Reedeses finaalis kohtuvad Martin/Rahnel Vilma Krebs Hyllestedi (Taani) ja Lisen Rinmaniga (Rootsi, 3).

scroll to top