Kristjan Tamm piirdus Monastiris paarismängu poolfinaaliga

Mererannik Monastiris. / Foto: Pixabay

Kristjan Tamm ja tema paariline Naoko Tajima (Jaapan, 3) pidid reedel tulema väljakule kaks korda. Veerandfinaali nad võitsid, aga poolfinaaliks jaksu enam ei jätkunud.

Tamm/Tajima alistasid esmalt Jordan Chiu (USA) ja Rimpei Kawakami (Jaapan) üpris kindlalt 6:3, 6:2, millega nad mingil viisil säästsid jõudu umbes kolm tundi hiljem alanud poolfinaaliks. Siiski Tamm ja Tajima kaotasid Daniel de Jongele (Holland) ja Olivier de Rojasele (Belgia) 3:6, 4:6.

Teises setis olid Tamm ja tema partner aga tegemas imet, millest jäi üks punkt puudu. Kaotusseisust 1:5 võitsid nad oma pallingu, siis vastase kahelt matšpallilt nende servigeimi ja veel ühe enda pallingugeimi. Seisul 4:5 olid Tamm/Tajima 0:40 taga, kuid päästsid veel kolm matšpalli ja viigistasid. Geimi ja ka mängu lõpetanud otsustava punkti teenisid siiski vastased ning imeline tagasitulek jäi napilt toimumata.