Kristjan Tamm murdis end Itaalias põhiturniirile

Kristjan Tamm. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Kristjan Tammel on käsil tõeliselt pingeline periood, kus ta on seitse päeva järjest mänginud ja kui on Padovas ITF-i M25 turniiril edukas ka põhitabelis, pikeneb see periood veelgi.

Nimelt mängis Tamm Pärnus neli kohtumist ja pärast poolfinaali kaotust sõitis Paduasse, kus pidas kolm mängu kvalifikatsioonis. Tamm (kval. 3. asetus) võitis need kõik: Julian Condoni (Argentiina) 6:2, 6:4, Simone Vaccari (Itaalia) 6:0, 6:7, 10:7 ja täna Leonardo Malgaroli (Itaalia) 6:4, 6:0.

Kvalifikatsioonist edasipääsejaid ei ole veel põhitabelisse loositud, peatselt selgub Tamme vastane avaringis.

Johannes Seemanil ja Aleksandr Kvitšil ei õnnestunud Helsingis kvalifikatsiooni läbida, otse sai põhiturniirile Siim Troost. Veel mängivad Eesti meestest otse põhiturniiril Mark Lajal (5) Monastiris (M15) ja Daniil Glinka Tbilisis (M25).