fbpx
Close

Kristjan Tamm alustas turniiri Portugalis paarismänguga

– Kristjan Tamm / Foto: Karmen Kärg/ETL

Meeste 25,000 USD auhinnafondiga turniiril (M25) Vale Do Lobos (Portugal) teeb kaasa ka Kristjan Tamm, kes pääses napilt otse põhitabelisse, vältides sellega kvalifikatsiooni.

Täna peeti veel üksikmängu kvalifikatsioonimänge, kuid alustati paarismänguga. Kristjan Tamme start paarismängus oli edukas. Koos venelase Alen Avidzbaga alistati avaringis Prantsusmaa paar Maxime Hamou/Tak Khunn Wang probleemideta 6:2, 6:2. Kaheksa hulgas tuleb vastu taas Prantsusmaa duett, aga juba kõvemast puust – Kenny De Schepper/Matteo Martineau, kes lülitasid täna välja kolmandana asetatud paari.

Üksikmängus ootab Kristjan Tamme (ATP 642.) ees huvitav mäng. Nimelt tuleb tal mõõtu võtta kogenud 30-aastase kohaliku tennisisti Gastao Eliasega (ATP 379.). Elias on asunud maailma edetabelis koguni nii kõrgel positsioonil kui 57. (2016)! Suure slämmi turniiridel pole Elias siiski avaringist kunagi edasi saanud. Samas on portugallase kontos seitse esikohta ATP Challengeril. Eelmisel aastal ja tänavu on Elias võitnud ühe M25 ITF-i turniiri, viimase alles kaks nädalat tagasi Villenas. Kui Challengeridel on Tamme oponenti edu saatnud liivaväljakutel, siis M25 turniirivõidud on tulnud kõvakattega väljakutel. Käimasolev turniir peetaksegi kõval kattel. Arusaadavalt pole mehed seni omavahel varem kohtunud.

scroll to top