fbpx
Close

Krejcikova alistas Sabalenka suurest kaotusseisust

Barbora Krejcikova Tallinn Openi poolfinaalis. / Foto: Karl Toomsoo

Hooaja esimesel WTA Masters 1000 turniiril Dubais on poolfinaali jõudnud maailma esireket Iga Swiatek (Poola), ameeriklannad Jessica Pegula (3) ja Cori Gauff (5) ning tšehhitar Barbora Krejcikova.

Kuigi Krejcikova on 2021. aasta Prantsusmaa lahtiste tšempion ja muu hulgas ka esimese Tallinn Openi võitja, ei olnud ta Dubais enam soosik, sest ei kuulu praegu 16 asetatu sekka. Kuid Krejcikova alistas täna värske Austraalia lahtiste tšempioni Arina Sabalenka 0:6, 7:6, 6:1. Selles mängus kaotas tšehhitar 10st esimesest geimist 9, kuid seisul 0:6, 1:3 teenis esimese murde ja sellest piisaski, sest hiljem hoidsid mõlemad servi, aga tie-break’is oli Krejcikova kindel – 7:2. Otsustavas setis Sabalenkal enam närvi ei jätkunud.

Muidu oli aga pealtvaatajatel halb päev, sest kaht mängu üldse ei toimunudki. Haigestunud Karolina Pliškova (Tšehhi) andis loobumisvõidu Swiatekile ja teine tšehhitar Karolina Muchova Pegulale. Muchova oli 1/8 finaalis üllatavalt kindlalt 6:1, 6:4 alistanud Belinda Bencici (Šveits, 8).

scroll to top