fbpx
Close

Kolmapäeval tuleb Eesti tennisistidest Paf Openil esimesena platsile Vladimir Ivanov

Vladimir Ivanov. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Pärnu Tennisehallis peetaval meeste 15,000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril Paf Open tulevad homme üksikmängus platsile viis Eesti tennisisti. Nendest mängudest teeb ülekande ka Delfi TV.

Kõik Eesti tennisistid mängivad väljakul nr. 3 ning esimesena teeb etteaste turniiril neljandana asetatud Vladimir Ivanov (ATP 823.), kes kohtub poolaka Michal Mikulaga (ATP 1101.). Kuna Ivanovi mäng on järjekorras teine, siis ei hakka see kindlasti enne kella 11:00-i (mängudega alustatakse kell 10:00).

Peale Ivanovi mängib vabapääsmega (wild card) turniirile pääsenud Marten Murrand kvalifikatsioonist põhitabelisse murdnud britt George Houghtoniga (ATP 1998.). Kolmas vastasseis garanteerib minimaalselt ühe eestlase jõudmise 2.ringi, sest vastamisi on Kenneth Raisma (ATP 914.) ja vabapääsmega Oliver Ojakäär.

Meie tennisistide etteaste kulmineerub juunioride maailma edetabeli 13.reketi Mark Lajali ja turniiril kõrgeima asetusega soomlase Patrik Niklas-Salmineni (ATP 561.) vahelise vastasseisuga. Seni on täiskasvanute ITF-i turniiridel Lajalil olnud alati raske loos. Muideks juuniorina oli soomlane 2015. aastal maailmas kahekümnes.

Homse ajakava leiad siit.

Turniiritabeli leiad siit.

scroll to top