fbpx
Close

Kolm Eesti noort Jelgava poolfinaalis

– Markus Mölder / Foto: ETL/Igor Pissarev

Eesti on ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril Jelgavas praegu kõige edukam riik, sest meilt on üksikmängu poolfinaalis kolm, aga viiest ülejäänud riigist üks mängija.

Neidude turniiril jätkus sama trend, et igas ringis langeb üks eestlanna välja ja nii ongi poolfinaalis alles viiest kaks. Carol Plakk (4) alistas veerandfinaalis Uma Bakaityte (Leedu, 6) 6:2, 7:5 ja Liisa Varul (7) Angelina Danjukova (Venemaa) 6:4, 6:4. Ainsana kaotas eelmisel nädalal Adažis turniiri võitnud Anet Angelika Koskel (3), kes jäi alla Anastassia Gretškinale (Venemaa, 5) 6:1, 2:6, 1:6.

Eesti neidude edu täiendas noormeeste turniiril Markus Mölder (7), kes väga pingelises mängus alistas Fabio Nestola (Suurbritannia) 4:6, 7:6, 6:4.

Ka õhtupoolsetes paarismängudes olid eestlased edukad, kõik jätkavad poolfinaalis. Noormeeste turniiril said Alex-Andre Ojassalu ja Valerijs Vorobjovs (Läti, 4) Briti paarilt loobumisvõidu, aga Mölder ja Matthias Uwe Kask (Kanada, 2) alistasid napilt Tauras Mickuse ja Mikolas Zilinskase (Leedu) 4:6, 7:6, 10:4.

Neidude paarismängus võitsid Elisabeth Iila ja Plakk (3) Anastasija Adeikyte (Leedu) ja Darta Dalecka (Läti) 6:3, 6:3 ning Uma Bakaityte (Leedu) ja Koskel (2) valgevenelannasid Paulina Saulevitšit ja Hanna Tsitavetsi 5:7, 6:3, 10:3.

scroll to top