fbpx
Close

Khachanov tahaks end proovile panna MMA-s

Karen Hatšanov pärast Pariisi Mastersi võitu. / Foto: Reuters/Scanpix

Venemaa tennisist ja maailma edetabelis praegu 15-ndat positsiooni hoidev Karen Khachanov tuli välja huvitava avaldusega.

Väljaandele Championat.com tunnistas Karen Khachanov, et talle on sügavat muljet avaldanud segavõitluskunst. Tulevikus ei välistanud ta, et paneb end võib-olla proovile ka MMA-s. Sportlik vabavõitlus ehk MMA on täiskontaktne kahevõitlusala, kus kasutatakse tehnikaid poksist ja tai poksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, brasiilia jiu-jitsust ja teistest kahevõitlusaladest.

Khachanov: “Mulle meeldib korvpall – oma pikkuse 198 cm tõttu. Mängin ka seda… Lisaks meeldivad mulle jäähoki, MMA ja jalgpall. Tõsi, ma ei ole ühegi konkreetse klubi fänn. Mulle meeldis kunagi ka suusatamine, kuid nüüd on sõitmine ohtlik ja eelistan lumelauda (kas lumelauasõit on oluliselt ohutum, jäägu Khachanovi enda otsustada – toim.).”

“Segavõitluskunstid – väga karm spordiala. Enne seda vaatasin poksi ja siis UFC-d. Seal esineb palju kuulsaid venelasi. Mulle avaldab muljet, kuidas nad lähevad areenile ega karda. Ma pole seda ise proovinud, kuid võib-olla võtan selle hiljem ette,” sõnas sportlane endise tennisemängija, nüüd ajakirjanikuna töötava Barbara Schetti Instagrami otseülekandes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top
Inline
Inline