fbpx
Close

Infoleke: WTA ja ITF jätkavad turniire 3. augustil?

– Tennis / Foto: Pixabay

WTA tennisefoorumis on juttu, et maailma 57. reket Alison Van Uytvanck (Belgia) lekitas oma Twitteris võimaliku järgmiste rahvusvaheliste turniiride kalendri, ent ta kustutas kiiresti oma säutsu.

Neil, kel õnnestus Van Uytvancki Twitteri foto salvestada, näitasid foorumis, et 3. augustil peaks WTA kalender startima Charlestoni ja Palermo turniiriga, järgmisel nädalal mängitaks Prahas ja Washingtonis, siis juba Cincinnatis ja US Openil. Kui selline info vastab tõele, lõppeks naiste hooaeg kahe finaalturniiriga (WTA Finals ja Elite Trophy) vastavalt 9. ja 16. novembril ehk siis, kui tavaliselt lõpeb hooaeg meestel. Kirjas olid ka kõik naiste ITF-i turniirid, kuid meeste võistlusi see nähtud kalender ei sisaldanud.

Kui Van Uytvanck oli oma säutsu kustutanud, jätkas teemat Tara Moore (Suurbritannia, 447.), kes kutsus avaliku kirjaga tennise katusorganisatsioone üles lõpetama salatsemise ja rääkima, mis on vähemalt hetkel plaanis. Tõsi, suure tõenäosusega oli nähtud kalender siiski nn tööversioon, kus on paigas need turniirid, mis esimestena saaksid toimuda, aga tegelikkuses ei pruugi toimuda.

scroll to top
Inline
Inline