fbpx
Close

Kenneth Raisma murdis end Monastiris põhiturniirile

– Kenneth Raisma / Foto: ETL/Igor Pissarev

Vihma tõttu kaks päeva edasi lükkunud kvalifikatsioonivõistlus lõppes Monastiri ITF-i 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril alles täna ja Kenneth Raisma võitis ühel päeval kaks kohtumist, pääsedes sellega põhitabelisse.

Raisma alistas ennelõunal Pietri Marino (Itaalia) 7:6 (tie-break 12:10!), 6:1 ja õhtupoolikul Pedro Iamachkine (Peruu) 6:4, 6:2. Põhiturniiril läheb Raisma avaringis kokku kuuendana asetatud prantslase Jean Thirouiniga, kes on maailma 607. reket.

Monastiris mängib ka Kristjan Tamm, kes pääses otse põhiturniirile ja kohtub avaringis viiendana asetatud Mats Rosenkrantziga (Saksamaa, ATP 569.). Seega on eestlaste vastased üpris võrdse tasemega, aga mõlemast meie mängijast edetabelis eespool.

Paari mängivad Raisma ja Tamm koos, nende esimesed vastased on teisena asetatud Skander Mansouri (Tuneesia) ja Mirko Martinez (Šveits).

Eesti naistest üritasid Las Palmase 15-tuhandelisel turniiril pääsu põhiturniirile Katriin Saar ja Karola Suviste, aga mõlemad kaotasid kvalifikatsiooni 1. ringis.

scroll to top