fbpx
Close

Kenneth Raisma loovutas avaringis vaid ühe geimi!

– Kenneth Raisma / Foto: Igor Pissarev

Suurepäraselt alustas Tabarka 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Kenneth Raisma, kes alistas avaringis Björn Manfred Nareyka (Austria) 6:1, 6:0.

Raismale polnud see Tabarkas küll esimene mäng, sest ta oli kaks võitu saanud ka kvalifikatsioonis. Põhiturniiri avaringi loosiga Raismal pisut vedas, sest Nareyka pääses mängima korraldajate vabapääsme abil, sest on ITF-i maailma edetabelis alles 2426. Statistika polegi nii kindlalt võidetud mängus kuigi oluline, ent hea, et Raisma tegi ainult kaks topeltviga, millega ta on viimasel ajal patustanud. Ässasid lõi eestlane ka kaks.

Raskem katsumus ootab Raismat ees 2. ringis, kui vastu tuleb teisena asetatud argentiinlane Matias Zukas, kes asub ATP edetabelis 466. ja ITF-i edetabelis 97. kohal. Raisma on nüüd ka pääsenud ATP edetabelisse, aga alles 1220. kohal.

Hästi võitles Tabarka naiste üksikmängu avaringis Maria Lota Kaul, aga pidi tunnistama Lexie Stevensi (Holland) paremust 7:6, 6:2. Ka WTA edetabelikohta (813.) omav Stevens juhtis esimeses setis 4:0, ent Kaul viigistas. Uuesti jäi eestlanna pärast pallingugeimi kaotust taha 4:5, aga murdis kohe vastu. Paraku oli tie-break ühepoolne ja lõppes Stevensi kasuks 7:3. Teises setis võitis Kaul kaks esimest geimi, aga siis enam mitte ühtki. Palling vedas Kauli natuke alt, kui ta ühe ässa kõrval tegi 10 topeltviga. Tegelikult olid vastase servinäitajad vaid pisut paremad, ka Stevens tegi 6 topeltviga. Kuna eile kaotas Kaul ka paarismängu koos Jelizaveta Kuznetsovaga (Venemaa), on turniir tema jaoks läbi.

Lisame veel, et Bucha (Ukraina) turniiril mängis eestlastest Helena Narmont, kes aga avaringis sai üpris kindla kaotuse Elena Gemovicilt (Serbia).

scroll to top