fbpx
Close

Kenneth Raisma kaotas esimesena asetatud vastasele

Kenneth Raisma. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Kenneth Raisma kohtus Pärnu ITF-i M15 turniiril Paf Open teises ringis esimesena asetatud Khumojun Sultanoviga (Usbekistan) ja kaotas 3:6, 6:7.

Esimese seti otsustas vastase murre seisul 4:3 ja teine sett oli ka minemas selles suunas, et Sultanov võidab tänu ühele murdele (kohe avageimis). Kuid viimasel hetkel seisul 4:5 võitles Raisma murde tagasi ja otsustavaks sai tie-break. Eile oli Raisma teise seti tie-break’i võitnud, kuid siis oli tal all võidetud sett. Täna aga kaotas Raisma kiire lõppmängu kindlalt. Ta juhtis ainult seisul 1:0, kuid pärast viimast viigiseisu 2:2 kaotas viis punkti järjest.

Statistikas on näha, et Sultanovi serv osutus ohtlikuks – ta lõi 9 ässa ja võitis esimeselt servilt 83% punktidest. Sellele vaatamata oli Raismal võimalusi küll, aga ta realiseeris 7st murdepallist ühe. Vastasel õnnestus võita 4st murdepallist 2. Muide, kolm murdepalli (40:0 edu) oli Raismal esimeses setis seisul 3:5, seega oli tal ka siis võimalus murre tagasi teha.

Õhtupoolikul kaotas ka Eesti paar Vladimir Ivanov/Georg Strasch, kes jäid alla Daniel Little’ile (Suurbritannia) ja Robert Strombachsile (Saksamaa) 6:7, 4:6. Esimeses setis oli Eesti paar murdega ees, aga vastased viigistasid 3:3 ja võitsid kiire lõppmängu 7:1. Teises setis piisas Little/Strombachsile ühest murdest.

Nii sai eestlaste jaoks turniiri läbi juba kolm päeva enne lõppu.

scroll to top