Katriin Saar kaotas murreterohke mängu

Katriin Saar. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Katriin Saar langes Norrköpingi ITF-i W15 turniiril teises ringis välja. kui kaotas Julita Sanerile (Rootsi, WTA 919.) 6:3, 5:7, 3:6.

Kokku mängiti 30 geimi, millest 21 võitsid tõrjujad. Saner murdis Saare servi 11 korral, eestlannal õnnestus sama 10 korda. Pole siis ime, et esimeselt servilt saadi ainult pooled punktid – Saar napilt üle (51%), aga Saner alla (49%). Kuid teiselt servilt teenis eestlanna ainult 20% punktidest vastase 34% vastu. Kahjuks oli Saar kehvem ka murdepallide realiseerimisel – temal 25st 10 ja vastasel 17st 11.

Kui teises setis oli rootslanna juhtiv pool ja Saar võttis järjest murdeid tagasi, siis otsustavas setis juhtis eestlanna 3:1. Aga pärast seda tema enam oma servigeime ei võitnud, kuid vastane kahel korral võitis, ehkki Saarel oli neis geimides kokku viis murdepalli.