fbpx
Close

Kaks eestlannat Heraklionis paarismängu poolfinaalis!

– Liisa Varul / Foto: ETL/Igor Pissarev

Nii Liisa Varul kui ka Andrea Roots koos oma paarilistega jõudsid Heraklioni (Kreeka) ITF-i W15 turniiril paarismängu poolfinaali.

Erilises hoos on Varul ja Klaudia Bubelyte (Leedu), kes on turniiril kolm esimest setti võitnud 6:0! Tänase veerandfinaali tulemus Kiara Cvetkovici (Šveits) ja Annika Kannani (India) vastu oli lõpuks 6:0, 6:4, kuid ka teises setis olid Bubelyte/Varul ees juba kahe murdega 5:2.

Seevastu Roots ja Karolina Krajmer (Slovakkia) said poolfinaali napilt, kui võitsid Caroline Bracki (Saksamaa) ja Margaux Komano (Prantsusmaa) 3:6, 7:6, 10:5. Teises setis jäid Krajmer/Roots 0:2 taha, pääsesid siis murdega ette, aga vastased viigistasid. Mängu lõpetasid kaks tie-break’i, millest esimese võitis Eesti/Slovakkia paar pärast 5:1 edu 7:4 ja otsustavas alustasid võimast spurti seisult 4:5, võites kuus punkti järjest.

Üksikmängus aga eestlannad enam W15 turniiridel konkurentsis pole. Varul kaotas Heraklionis avaringis Laura Svatikovale (Slovakkia, 8) ja Elizabeth Jürna Alcala de Henaresis (Hispaania) Marcelina Podlinskale (Poola).

scroll to top