fbpx
Close

Kaia Kanepi teenis pärast krobelist algust kindla võidu

Kaia Kanepi. / Foto: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi alustas Caldas de Rainha (Portugal) 60 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri võidukalt, kui alistas avaringis Valentini Grammatikopoulou (Kreeka) 7:5, 6:1.

Kaia Kanepi (WTA 114.), kes on Portugalis asetatud esimesena, alustas mängu maailma 232. reketi vastu pisut ebakindlalt, kui jäi murdega taha. Esimest servi väga kõrge protsendiga sisse löönud kreeklanna suutis esialgu oma pallingut ilma suuremate raskusteta hoida, aga lõpuks pani favoriit paremuse maksma. Alates seisult 2:4 kaotas Kaia vaid kaks geimi.

Kanepi lõi 8 ässa ja tegi 3 topeltviga, vastasel olid samad numbrid 2 ja 1. Ning kuigi esimese pallingu õnnestumisprotsendi poolest (vastavalt 54 ja 70%) jäi Kaia alla, võitis ta esimeselt servilt 81 ja Grammatikopoulou ainult 58% punktidest.

Homme kohtub Kanepi teises ringis Ines Murtaga (Portugal), keda lubati turniirile vabapääsmega. WTA edetabelis alles 709. kohal asuv Murta mängis ka mullu veebruaris Tallinnas FedCupi I grupi turniiril, kus ta matšis Eestiga andis vigastuse tõttu Anett Kontaveidile loobumisvõidu seisul 2:6, 1:1.

scroll to top