fbpx
Close
PAF.ee

Kaia Kanepi teeb kaasa Charlestoni turniiril

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Järgmisel nädalal toimub USA-s järjest kolmas WTA Premier taseme turniir, kuid Charlestoni võistlus pole loomulikult nii kõrgetasemeline kui Indian Wellsi või Miami Premier Mandatory turniir.

Eelmisest kahest turniirist erinevalt mängitakse Charlestonis liivaväljakutel. Eesti tennisistidest lööb kaasa Kaia Kanepi, kes pääses otse põhitabelisse, sest Charlestonis saab põhiturniirile 56 mängijat ning kõik tugevamad siin ei osale. Kaheksa kõrgema asetusega mängijat on avaringis vabad.

Loosimine toimub alles nädala lõpul, kuid vähemalt on esialgse ülesandmise põhjal teada, kes kuuluvad turniiri esikaheksasse: Sloane Stephens (USA), Kiki Bertens (Holland), Arina Sabalenka (Valgevene), Ashleigh Barty (Austraalia), Anastasija Sevastova (Läti), Caroline Wozniacki (Taani), Elise Mertens (Belgia) ja Julia Görges (Saksamaa). Nii et viimasena on avaringis vaba maailma 15. reket (praeguse edetabeli põhjal). On muidugi kaheldav, kas Miamis finaali jõudnud Barty ikkagi Charlestonis mängib. Võib oletada, et ta võtab ennast turniirilt maha.

Anett Kontaveit ei ole ka varem Charlestonis mänginud ning naaseb aprillikuisteks turniirideks Euroopasse. Praegu on Anett kirjas 8. aprillil algaval Lugano turniiril kui kõrgeima asetusega mängija.

scroll to top