fbpx
Close

Kaia Kanepi mängib teisipäeva pärastlõunal, Anett Kontaveidi mäng võib jääda pimeda peale

Kaia Kanepi. / Foto: PA Images/Scanpix

Wimbledoni turniiril, kus esmaspäeval jäid vihma tõttu paljud mängud pidamata, läks korraldajail päris palju aega, et teisipäevane ajakava valmis teha. Kui teisipäeval vihma ei saja, peaks Kaia Kanepi mängima umbes kella 15 (Eesti aeg) paiku, aga Anett Kontaveit napilt enne Londonis pimenemist.

Kanepi ja Ljudmilla Samsonova kohtumine peetakse 14. väljakul teise mänguna, enne seda alates kella 13st peetakse üks naiste mäng. Seega võiks alates kella 14.30st oodata Kaia mängu algust, kuid pigem alustab ta pärast kella 15.

Anett Kontaveidi kohtumine Marketa Vondroušovaga (Tšehhi) toimub 15. väljakul viimase mänguna ja esimene algab samamoodi kell 13. Kõigepealt alustatakse täispika naiste mänguga, kuid seejärel jätkatakse veel ühe naiste kohtumisega, mis on pooleli otsustavas setis seisul 5:4 ja arvatavasti kaua ei kesta. Järgnevad meeste ja naiste mäng ja siis Anetti kohtumine. Kolm täismängu ja poolik sett võivad kesta umbes 6st kuni 9 tunnini. Teisel juhul võib Anetti mäng jääda pimeduse tõttu pooleli.

Õnneks on paranenud Londoni ilmaprognoos. Vihm ei ole teisipäeval välistatud, aga tõenäosus on märgatavalt väiksem, kui pühapäevane ennustus näitas. Kui kas või tunni-pooleteise võrra paus tekib, siis Anetti mängu ilmselt ei toimu.

scroll to top