fbpx
Close

Kaia Kanepi mängib öösel, Anett Kontaveit täna ei alusta

Kaia Kanepi Austraalias. / Foto: Reuters/Scanpix

Nagu eeldada võiski mängib Indian Wellsi WTA Masters 1000 turniiril reedel teise ringi vaid tabeli ülemine pool, mis tähendab, et eestlannadest tuleb väljakule vaid Kaia Kanepi.

Kuid temagi ei mängi Eesti aja järgi reedel, vaid hoopis ööl vastu laupäeva algusega mitte enne kella 3. Hiilsemaks võib kohtumine nihkuda, aga varem kindlasti ei alga. Teatavasti on Kaia vastane 22ndana asetatud Belinda Bencic (Šveits) ja mängule kirjutame ka lühikese eelvaate, sest oleme Bencicist juba kirjutanud pikemalt.

Anett Kontaveit kohtub 2. ringis Kristina Kucovaga (Slovakkia, WTA 77.), kes võitis Elena-Gabriela Ruse (Rumeenia, 57.) 4:6, 6:4, 6:1. Homme tutvustame Kucovat, kes on juba 31-aastane ja pole Anettiga varem kohtunud.

Neljaoäeval lõppenud esimese ringi keskseimas kohtumises alistas Naomi Osaka (Jaapan) Sloane Stephensi (USA) 3:6, 6:2, 6:1. Lisaks sellele, et mõlemad on suure slämmi turniiride võitjad (Osaka neli ja Stephens üks kord), tegid nad 2018. aasta kahe peale kevadise duubli, kui Osaka võitis Indian Wellsi ja Stephens Miami turniiri.

Osakast võib saada Kontaveidi vastane 1/8 finaalis, kuid mõlemad peavad selleks kaks mängu võitma.

scroll to top