fbpx
Close
PAF.ee

Kaia Kanepi alustab US Openit esimeste seas

– Kaia Kanepi / Foto: Zumapress.com/Scanpix

Kui aasta neljas slämmiturniir US Open esmaspäeval Eesti aja järgi kell 18 algab, on esimeste seas väljakule minemas ka Kaia Kanepi.

Kanepi ja Julia Putintseva (Kasahstan, 31) avavad võistluspäeva 4. väljakul, mistõttu võime kindlad olla (kui vihma ei saja), et Kaia alustab kell 18. Esimesel kahel päeval peaks New Yorgis ilm olema valdavalt kuiv, aga kolmapäevaks oodatakse tugevat ja pikaajalist vihma. Pärast seda ka temperatuur langeb 30 kraadi pealt 23-24ni.

Avapäeva intrigeerivaim kohtumine leiab aset Arthur Ashe’i nimelisel peaväljakul teise mänguna, kus kohtuvad 2012. aasta US Openi tšempion ja kolmekordne slämmiturniirde võitja Andy Murray (Suurbritannia) ja kolmandana asetatud Stefanos Tsitsipas. Seda mängu saame tõenäoliselt näha Eurospordist algusega umbes kella 21 paiku.

Esmaspäevase ajakava leiad siit.

Ühtlasi on nüüd selge, et Anett Kontaveit mängib avaringi kohtumise Samantha Stosuriga (Austraalia) teisipäeval, kuid kellaaeg selgub ilmselt alles ööl vastu teisipäeva. Anettil vedas, et ülemine tabelipool hiljem mängib, sest tal on veel laupäeval ees Clevelandi turniiri finaal.

scroll to top