fbpx
Close

Kaia Kanepi alustab esmaspäeval Miami turniiri kvalifikatsiooni

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Maailma edetabelis 86. kohal asuv Kaia Kanepi peab Miami turniiri alustama kvalifikatsioonist ja ta kohtub esmaspäeval Paula Badosa Gibertiga (Hispaania, WTA 129.).

21-aastase hispaanlannaga pole Kanepi varem mänginud. Kaia on kvalifikatsioonis asetatud seitsmendana ja võidu korral kohtub ta edasipääsu otsustavas mängus kas Timea Babosi (Ungari, 102.) või Stefanie Vögelega (Šveits, 109.), kes on küll parimatel aegadel olnud edetabelis oluliselt kõrgemal kohal. Aga sama saab ju öelda ka Kanepi kohta.

Ajakava kohaselt on Kanepi ja Giberti kohtumine neljandal väljakul kolmas mäng, kusjuuures esimene mäng algab Eesti aja järgi kell 16. Ilmaprognoos on küll tänaseks ähvardav, aga tõenäoliselt kohaliku aja järgi enne kella 14-15 (Eestis kell 20-21) sadama ei hakka ning seega jõuab ehk Kaia oma kohtumise enne vihma (kui ikka ennustus paika peab) ära pidada. Umbes kella 19st võiks hakata ootama Kanepi ja Giberti mängu algust. Teisipäeval peaks aga Miamis lausa paduvihma ladistama, nii et turniiri algus võib venida.

scroll to top