fbpx
Close

Jürgen Zopp osaleb Helsingi Challengeril paarismängus!

– Jürgen Zopp. / Foto: ETL/Karl Toomsoo

Profitennisest tagasi tõmbunud Jürgen Zopp naaseb üle pika aja tuurile, kui osaleb Helsingi Challenger-turniiril paarismängus.

Zoppi paariline on tema endise treeneri Pasi Virtaneni poeg Otto, kes noorteklassis võitis 2018. aastal üksikmängus Orange Bowli ja paarismängus Wimbledoni juunioride turniiri. Maailme edetabelis on Virtanen hetkel 360. kohal. Profina on ta üksikmängus võitnud kolm ITF-i turniiri, nende hulgas 2020. aasta sügisel Paf Openi Pärnus. Tollel turniiril tegi kaasa ka Zopp.

Kooraldajate vabapääsmega turniirile pääsenud Zopp/Virtanen kohtuvad teisipäeval algusega kell 14.50 või pigem veidi hiljem avaringis teisena asetatud Roman Jebavy (Tšehhi) ja Jonny O’Mara’ga (Suurbritannia).

Üksikmängus on Zopp võitnud sama turniiri 2014. aastal, kui ta avaringis üllatas Soome tollast esireketit Jarkko Niemineni. Soome praegune esireket Emil Ruusuvuori (ATP 92.) on aga tänavu Helsingi Challengeril esimesena asetatud. Kaasa mängib veel üks esisaja mees, soome päritolu šveitslane Henri Laaksonen (ATP 97.).

scroll to top