fbpx
Close

Jürgen Zopp mängib Prantsusmaa Challengeril

– Jürgen Zopp / Foto: Siim Semiskar

Järgmisel nädalal mängib Eesti meeste esireket Jürgen Zopp St. Brieuci (Prantsusmaa) Challenger-turniiril, mille auhinna fond on 46 600 eurot.

Zopp on turniiril asetatud kümnendana. Kuna tegemist on 48-mehelise tabeliga, siis pääsesid 16 asetatut otse teise ringi. Zoppi vastaseks tuleb Pavel Kotovi (Venemaa, ATP 305) ja Mikael Torpegaardi (Taani, 244) mängu võitja. Torpegaard on praegu oma maa esireket nagu Zopp, kes asub aga temast edetabelis 85 kohta kõrgemal. Zopp alustab turniiri kas teisipäeval või kolmapäeval.

Kui Zopp esimese mängu võidab, ootab teda aga tõenäoliselt ohtlik vastane: 23-aastane Kamil Majchrzak (Poola, 154), kes Australian Openi avaringis juhtis Kei Nishikori vastu settidega 2:0, enne kui vigastus tema mängule kriipsu tõmbas. Kui Zopp jõuaks vähemalt veerandfinaali, saaks ta tähistada oma 31. sünnipäeva (29. märtsil) turniiril.

St. Brieucis on esimesena asetatud Ricardas Berankis (Leedu, 82), kes võitis eelmisel nädalal Drummondville’i Challengeri, kus Zopp veerandfinaali jõudis.

Turniiritabel.

scroll to top