Jürgen Zopp kaotas pooleli jäänud mängu Paolo Lorenzile

– Sopot / Foto: Pixabay

Jürgen Zopil (ATP 364.) jäi teatavasti Sopoti ATP Challenger-turniiril neljapäeval pooleli mäng kolmandana asetatud itaallase Paolo Lorenziga (ATP 114.) eduseisus 4:1.

Reedel jätkunud kohtumises ei lasknud Jürgen Zopp avasetis edu käest ja võitis selle kogenud 37-aastase itaallase vastu kindlalt 6:2. Tuletame meelde, et Lorenzi on karjääri jooksul võitnud ühe ATP-turniiri ja osalenud kolmes finaalis. Kaks aastat tagasi oli Lorenzi maailma 33-s reket. Seega oli selge, et vaatamata võidetud avasetile ei pruugi mängu edasine käik kujuneda lihtsaks.

Ja paraku täpselt nii ka läks. Teises setis jäi Zopp kiiresti 0:3 kaotusseisu. Edasi mäng võrdsustus ja mängiti ka kaks pikka geimi, ent päästa setti enam ei õnnestunud – 3:6.

Kolmas otsustav sett oli kõikidest settidest tasavägiseim. Siingi jäi Zopp alguses ühe murdega taha, ent suutis tasakaalustada seisu 3:3-le. Paraku järgmise geimi andis Zopp ära kuivalt ning pani end taas raskesse olukorda. 3:5-l oli Lorenzil kasutada esimene matšpall, mille Zopp päästis. Lorenzi siiski ei vääratanud ja viis kindla pallingugeimiga matši võiduni. Seega kogu mäng Lorenzile tulemusega 2:6 6:3 6:4.