Johannes Seeman ja Siim Troost jõudsid Soomes finaali

Siim Troost ja Johannes Seeman / Foto: Madis Tarum

Johannes Seeman ja Siim Troost üritavad Helsingis võita oma teist paarismängu ITF-i tiitlit, kui nad on M15 turniiril jõudnud finaali.

Täna alistasid Seeman/Troost (4) poolfinaalis esimesena asetatud Briti paari Charles Broom/Ben Jones 4:6, 6:3, 10:4. Britid murdsid eestlaste servi kohe esimeses geimis ja hoidsid edu lõpuni. Teises setis läksid murdega ette 3:1 Seeman/Troost, kuid pidid kõvasti pingutama, et mitte lasta vastastel viigistada. Viiendas ja seitsmendas geimis päästsid nad kokku viis murdepalli. Tie-break’is läks Eesti paar oma teed, kui nad seisult 0:1 võitsid kuus punkti järjest.

Finaalis kohtuvad Seeman/Troost soomlastest vendade Eesro ja Iiro Vasaga (3). Nad kohtuvad omavahel juba kolmandat korda. 2020. aasta sügisel Pärnu siseturniiril Paf Open võitsid eestlased ja pärast seda ka turniiri tiitli. Mullu kohtuti omavahel taas Pärnus, aga suvel liivaväljakul ja seal said vennad Vasad revanši ning võitsid nüüd ise selle turniiri. Soome vendadel on ITF-i tiitleid kokku siiski rohkem – kolm.